Karma dla psów - Kraina Zwierzaka
wyszukiwarka

Infolinia:

721 728 063

Nasz asortyment

 

W naszej ofercie znajduje się karma sucha i mokra dla psów i kotów. To sprawdzone produkty renomowanych marek takich jak: Belcando, Bewi Dog, Bewi Cat czy Leonardo,Acana,Josera,Animonda,Dr Alder's. To także przysmaki,smakołyki, które pies czy kot mogą podgryzać w międzyczasie, doskonale wspierające trening i tresurę. Na szczególną uwagę zasługuje holistyczna karma Belcando, doskonale zbilansowana i sprawiająca pupilowi przyjemność z jedzenia.

Akcesoria dla psa:

Samo jedzenie to oczywiście za mało, żeby uczynić psa szczęśliwym, a właściciela pewnym, że pupil będzie żył zdrowo. W naszej ofercie mamy więc automatyczne smycze Flexi, obroże i inne produkty, które przydają się każdego dnia.

Żeby psy jak najlepiej się rozwijały, włączyliśmy do naszego asortymentu preparaty Ani Vital i Cani Agil.

Akcesoria dla kota:

Niezależnie od tego, czy kot jest domatorem, który niechętnie rusza się ze swojego miejsca czy też harcownikiem przemierzającym okoliczne ogródki, w naszym sklepie znajdą się odpowiednie dla niego akcesoria. Takie, jak przekąski, szczotki, zgrzebła, preparaty wzmacniające i szampony pielęgnacyjne.A także artykuły takie, jak kuwety, legowiska albo żwirek dla kota (zbrylający i niezbrylający). Obok nich akcesoria takie, jak transporter dla kota. Każdy z produktów najwyższej jakości, dopasowany do potrzeb zwierząt w różnym wieku i o różnych preferencjach.

Zapraszamy na zakupy!płatności

PayBack, PolCard, Visa, MasterCard, mTransfer, Inteligo, MultiTransfer, Przelew24, płacę z PKO