Belcando 400g Single Protein z Jagnięciny

Waga: 0.40 kg

Marka: Belcando

Produkt chwilowo niedostępny

11.50 zł

Najwyższej jakości pełnoporcjowa karma dla psów zawierająca pojedyncze źródło białka - jagnięcinę. Wykorzystywana również w programie BARF oraz w diecie eliminacyjnej (eliminacja źródeł białka uczulającego zwierzę).

« powrót do listy produktów

Najwyższej jakości pełnoporcjowa karma dla psów zawierająca pojedyncze źródła białka.

Wykorzystywana również w programie BARF oraz w diecie eliminacyjnej (eliminacja źródeł białka uczulającego zwierzę).

Walka z alergią pokarmową jest trudna, a terapia farmakologiczna nigdy nie stanowi leczenia przyczynowego. Stosowanie leków wiąże się z występowaniem szeregu powikłań, dlatego farmakoterapia powinna być leczeniem doraźnym i krótkofalowym, w wyjątkowych sytuacjach stosowanym przewlekle.

Podstawowym leczeniem alergii pokarmowej jest stosowanie diety eliminacyjnej. Pomaga ona zarówno skutecznie określić źródło alergenu odpowiadającego za wystąpienie konkretnych objawów, jak i całkowicie zlikwidować źródło uczulenia. Jest najprostszym i najskuteczniejszym sposobem walki z alergią.

Dieta eliminacyjna polega na wykluczaniu z diety poszczególnych składników (zawsze pojedynczo) z jednoczesną obserwacją nasilenia objawów. Zmniejszenie się lub ustąpienie objawów po eliminacji owego składnika oznacza rozpoznanie alergii na ten pokarm. Podstawą skutecznej terapii jest częsta kontrola objawów oraz ścisłe unikanie jakiegokolwiek kontaktu z alergenem.

Skład:

mięso jagnięce, - serca, -wątróbki, - nerki, - żołądki(73%), bulion z jagnięciny (27%)

Analiza: białko 11%; tłuszcz 5,5%; popiół surowy 1,5%; włókno surowe 0,4%; wilgotność 79%